Materiały Matura

Cześć, jestem zeszłoroczną maturzystką i chętnie podzielę się z Wami swoimi notatkami, które pozwoliły mi napisać egzamin z rozszerzonego polskiego na 98, a z rozszerzonej historii na 96 procent.

Jak widać na załączonych obrazkach, znacznie pomogły Wam one w przyswojeniu wiedzy. Mapy myśli są zdaniem wielu profesorów najlepszym sposobem na uporządkowanie wiedzy. Te stworzone przeze mnie sprawdzane były przy udziale egzaminatorów i doktorantów języka polskiego i historii. Nie obawiaj się więc, że są skonstruowane niepoprawnie merytorycznie. Zawierają treści nie tylko z podręczników licealnych i vademecum, ale również z materiałów akademickich.

Moje notatki to esencja wielu warsztatów maturalnych na które jeździłam po całej Polsce. Ty jednak nie potrzebujesz aż tak poświęcać się nauce.

Każdemu należy się równy dostęp do wiedzy i zadowolenie ze zdanej matury, ale nie bądźmy egoistami i pamiętajmy, że ktoś (ja) poświęcił na te prace ogrom czasu i to właśnie on jest tu przeze mnie sprzedawany. Pamiętaj, że pieniądze wydane na Twój rozwój są najlepszą inwestycją. W końcu chodzi o Twoją przyszłość. Zachęcam do pobierania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *