Wesele

Ma ktoś morze wykonane karty pracy z Wesela ? Chodzi mi o to konkretnie wydawnictwo niestety nie wiem z jakiej
O co chodzi w książce Wesele? Czytam i bez notatek nie jestem w stanie określić
Jeśli napisałam tezę w stylu „w zależności od intencji autora, wprowadzenie elementów fantastycznych może wpływać różnie na przesłanie danego utworu”, ale dałam naprawdę dobre przykłady i dałam kilka cytatów z Wesela, to jest okej? Czy teza jest zła i 0 pkt?

Jakie myśli o Polsce i Polakach zawarł S. Wyspiański w „Weselu”?
Czy może ktoś poratować recenzja filmu Wesele?
Uczę się do matury i zostaje coraz mniej czasu, zastanawiałem się, czy to co do tej pory znam w miarę wystarczy na solidne podparcie większości argumentów. Większość mitów, Boska komedia(tak sobie), Pieśni o Rolandzie, Legenda o św. Aleksym, Makbet, Romeo i Julia, Skąpiec, Balldadyna, Kordian, Cierpienia Młodego Wertera, Pan Tadeusz, wszystkie Dziady, Zemsta, Ferdydurke, Lalka i Wesele, czy czegoś tu brakuje, czy jak ogarnę sobie to wszystko będę w stanie zdać z pewnością? Z góry dzięki.

Materiały wesele pdf
[quads id=11]

Czy ma ktoś może analizę i interpretacje plakatu z “Wesele”? Błagam!!
Matura język polski: kochani potrzebuje pomocy, jakie macie pomysły na ten temat? (Wesele – całość i inne teksty kultury)
Matura język polski:j mam takie zadanie: Porównaj obrazy polskiego wesela: z Pana Tadeusza A.Mickiewicza i z Wesela S.Wyspiańskiego. Mógłby mi ktoś napisać charakterystyczne cechy, punkty do których mogłabym się odnieść? Z góry dzięki!!

ma ktoś jakieś wypracowania z młodej polski, wesela?
Tu są wybrane symbole z “Wesela” z wybranymi cytatami. Oczywiście symboli w opracowaniach jest dużo więcej – co opracowanie, to inne zestawy.
Dzień dobry pani Marto. Mam prośbę, mogłaby pani streścić tak krótko motywy z Wesela, które były omawiane przed chwilą na maratonie? Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz materiały Wesele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *