Egzamin ósmoklasisty notatki polski lektury

egzamin ósmoklasisty notatki język polski

Oto zbiór notatek z języka polskiego które pozwolą wam napisać  egzamin ósmoklasisty na ponad 90%. Niedługo postaram  się również zrobić taki krotki spis z matematyki i angielskiego. Wszystkie notatki z jakich się uczyłam znajdują się na stronie Egzamin ósmoklasisty notatki.

Egzamin ósmoklasisty notatki lektury

Dobre notatki z lektur są nieocenione i pozwalają szybko powtórzyć cały materiał. Bardzo dużo czasu można zaoszczędzić gdy posiada się odpowiednie materiały i notatki. Oszczędzony w ten sposób czas można przeznaczyć na naukę innych przedmiotów lub zabawę i odpoczynek. Mając bardzo dobre notatki można na naukę przeznaczyć około 30 minut dziennie i robić olbrzymi postęp z tygodnia na tydzień. Dlatego warto wydać kilkanaście złotych które pozwolą nam zaoszczędzić masę czasu. Kiedyś kserowałam zeszyty z angielskiego i wydałam na ksero ponad 100zł a notatki okazały się niezbyt czytelne i nauka z nich była ciężka i mało skuteczna. Gdybym wtedy wiedziała że za parę złotych mogę mieć wiele różnych notatek z prawie wszystkich przedmiotów to bym na pewno nic nie kserowała.

Notatki z lektur

Język polski lektury egzamin ósmoklasisty tutaj macie wszystkie lektury i notatki oraz streszczenia i opracowania.
Często przeczytanie całej lektury która ma kilka set stron nie zapewni wam dużo punktów na egzaminie. Na egzaminie ósmoklasisty z polskiego trzeba wstrzelić się w klucz czyli znać najważniejsze informację z lektury. Zwięzłe notatki zawierające najważniejsze informację i zagadnienia umożliwią wam zdobycie maksymalną ilość punktów.

Na przykład lektura Mały Książę z której notatki macie tutaj: Mały Książę notatki streszczenie opracowanie. Można ją interpretować na wiele sposobów a klucz odpowiedzi zawiera tylko niektóre z nich. Natomiast moją ulubioną lekturą była Zemsta Aleksandra Fredry ale niestety rzadko pojawiała się na egzaminie ósmoklasisty. Może w tym roku będą z niej pytania, tutaj macie notatki Zemsta opracowanie streszczenie.

Podsumowując, ładne notatki egzamin ósmoklasisty to podstawa od której musisz zacząć naukę jeśli chcesz mieć dobry wynik. Całe szczęść takie notatki można mieć już za kilka złotych i szybko uczyć się do testu ósmoklasisty. Dodatkowo polecam sprawdzić to zestawienie notatek egzamin ósmoklasisty notatki  gdzie znajdziecie również notatki z matematyki i angielskiego. Strona notatki.eu to zbiór wielu materiałów które bardzo dobrze pomagają w szybkiej nauce do egzamiu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *