notatki język polski klasa 7-8 pdf

Notatki dzięki którym napisałam egzamin z języka polskiego na 96% czytając tylko niewielką część lektur. Przygotowując się do egzaminu czytałam streszczenia no i oczywiście głównie uczyłam się z moich notatek.

Notatki wrzucam tutaj w pdf żeby z polskiego był przynajmniej luz przed egzaminem.

Zobacz notatki z języka polskiego kl. 7-8 pdf >>
[quads id=11]

Wszystkie moje notatki są przepisane do pdf tak aby można było je bez problemu odczytać. Teraz nikt nie będzie musiał domyślać się co dane słowo może znaczyć. Znajdziecie w nich sporo schematów, dokładne omówienia lektur, postaci i wiele więcej. Notatki zawierają również moje przykładowe rozprawki z języka polskiego na różne tematy oraz opowiadania i interpretacje.

Język polski przykładowe rozprawki pdf

Oto kilka pytań i próśb które dostałam odnośnie notatek i na które nie mogłam pozostać obojętna, na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź w notatkach oraz wiele więcej:
– notatki z tematu Plan „Burza” i powstanie warszawskie jak coś to książkę mam pt. „Wczoraj i dziś”
– notatki do : – Reduty Ordona – Świtezianki – Żony modnej
– notatki z lektur Dywizjon 303, ,,Kamienie na szaniec”,  stary człowiek i morze, syzyfowe prace, Quo vadis, opowieści wigilijnej, syzyfowe pracę, mały książę, zemsta, dziady 2, kamienie na szaniec, w pustyni i w puszczy, latarnik
– Ma ktoś notatki na temat trenów Jana Kochanowskiego Tren 1,5,7,8
– „Pan Tadeusz”. Charakterystyka postaci, najważniejsze informacje, pytania które mogą pojawić się na teście i odpowiedzi do nich
– notatki ze wszystkimi czasami gramatycznymi na egzamin
– notatki z lektur obowiązkowych na teście ósmoklasisty

Na zakończenie chciała bym napisać że notatki przepisałam w celu powtórzenia materiału do egzaminu ósmoklasisty i postanowiłam się nimi podzielić aby inni również mogli z nich skorzystać. Nie zapomnijcie wszystkiego przed egzaminem.

POBIERZ polski notatki klasa 7-8 pdf >>
[quads id=11]

 

Więcej notatek do egzaminu ósmoklasisty znajdziecie tutaj egzamin ósmoklasisty notatki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *